Püsikliendile:
Majandustarkvara Hind Klienditugi Meist Kontakt
Majandustarkvara
Personaliarvestus HRM+
Palgaarvestus
Ärianalüüsi lahendused
 

Valmis maksumuudatusteks 2018!

20.12.2017

Meil on rõõm teada anda, et Tresoori palgaarvestus on läbinud uuenduskuuri ning valmis on saanud alates 01.01.2018 kehtiva Tulumaksuseadusega kooskõlas olev versioon (7.0.7.0).NB! Programmi uuendamise käigus täpsustasime seaduse tõlgendust korduvalt Maksu- ja Tolliametiga (EMTA), nii et  kõik arvutused peaksid viima tulemuseni, millega ka EMTA (ja EMTA aruandevormid) päri on.

Alates uuest aastast arvestab programm isiku tulumaksusummat rangelt kalendrikuu-põhiselt, tehes mitme väljamakse korral viimases vajalikud ümberarvestused. Töötajatel, kellel oli seni määratud tulumaksuvaba miinimumi rakendamine, jätkub see ka uuel aastal vastavalt seadistatud summale (vaikimisi 500 eurot). Konkreetsele töötajale saab määrata erinevat tulumaksuvaba miinimumi summat vastavalt töötaja poolt esitatud avaldusele.  

Loomulikult on alles harjumuspärane palgaleht ning ühes kuus samale isikule mitme palgalehe tegemisel arvutatakse maksud juba eelmisi kinnitatud palgalehti arvesse võttes. Arvestades uut TMS sõltub arvestuse aluseks oleva tulumaksuvaba miinimumi suurus tasu suurusest ja palgalehel arvutatu võib hilisemate palgelehtede lisamisel muutuda, sestap toimub lõplik maksuarvestus väljamaksepõhiselt (väljamakseorderil). Uus arvestus rakendub ka detsembri palgalehtedele – piisab, kui palgalehel väljamakse aeg jaanuari märkida.  

Uue palgaarvestusega Tresoori versiooni saavad meie kodulehelt alla laadida need kliendid, kellel on selleks õigus (st vastav leping Tresoor Tarkvara OÜ-ga).